Töötajad

Meie töötajate grupipilt
A
Jüri Aava
Jurist
667 1830
jyri.aava@lkf.ee
H
Tiit Hein
IT teenuste haldur
667 1829
tiit.hein@lkf.ee
Sirje Huberg
Kahjukäsitleja
667 1823
sirje.huberg@lkf.ee
J
Kuno Järv
Ekspert-kahjukäsitleja
667 1826
kuno.jarv@lkf.ee
Mart Jesse
Juhatuse esimees
667 1800
mart.jesse@lkf.ee
K
Mairis Kangro
Sekretär
667 1800
mairis.kangro@lkf.ee
Kardo Karon
Jurist
667 1805
kardo.karon@lkf.ee
Tiia Kell
Klienditeeninduse spetsialist
667 1824
tiia.kell@lkf.ee
Erik Kiigemägi
Kahjukäitleja
667 1822
erik.kiigemagi@lkf.ee
L
Hillar Lõhmussaar
Juhatuse liige
667 1800
hillar.lohmussaar@lkf.ee
M
Kea Mei
Analüütik
667 1827
kea.mei@lkf.ee
Martti Merila
Õigusvaldkonna juht
667 1809
martti.merila@lkf.ee
P
Toomas Pajo
Kahjukäsitluse juht
667 1825
toomas.pajo@lkf.ee
Kirsika Peil
Tugiteenuste juht
667 1819
kirsika.peil@lkf.ee
Andres Piirsalu
Juhatuse liige
667 1800
andres.piirsalu@lkf.ee
Lauri Potsepp
Juhatuse liige
667 1800
lauri.potsepp@lkf.ee
R
Ülli Reimets
GIS valdkonna juht
667 0516
ulli.reimets@lkf.ee
Ülle Roosna
Klienditeeninduse spetsialist
655 5292
ulle.roosna@lkf.ee
Kati Rüütelmaa
IT teenuse arendaja
667 5603
kati.ryytelmaa@lkf.ee
S
Pille Soonurm
Finantsjuht
667 1806
pille.soonurm@lkf.ee
Kadri Sõrmus
Personali- ja koolitusjuht
667 1808
kadri.sormus@lkf.ee
T
Urmo Teder
IT arendusprojektide juht
667 1817
urmo.teder@lkf.ee
Mirjam Tomson
Infosüsteemi haldusprotsessi juht
667 1816
miram.tomson@lkf.ee
V
Kati Varblane
Kommunikatsiooni juht
667 0517
kati.varblane@lkf.ee
Z
Merle Zäuram
Klienditeeninduse spetsialist
667 1814
merle.zauram@lkf.ee